címlap

 kapcsolat

Programok Kiadványok Galériák Letöltések Kamra

Programok

  • Prima
    Templom,
    2018. november 15. 07:30

    Reggeli zsoltáros imaóra Huszár Gál énekeskönyve alapján

  • Nyugdíjasklub
    Klubhelyiség,
    2018. november 15. 09:30

    A Királyok könyvei

  • Bibliakör
    7-es terem,
    2018. november 15. 18:00

    A család: Férfi

  • Ifjúsági óra
    Klubhelyiség,
    2018. november 16. 18:00

    Középiskolások alkalma

  • Istentisztelet úrvacsorával - Kovács Áron
    Templom,
    2018. november 18. 09:00
  • Kantátazenés istentisztelet és úrvacsora - Gáncs Péter
    Templom,
    2018. november 18. 11:00

    Wachet! betet! betet! wachet! (BWV 70)

  • Ifjúsági istentisztelet
    Nagyterem,
    2018. november 18. 18:00
  • Kézimunkakör
    7-es terem,
    2018. november 20. 09:00
  • Bibliaóra
    7-es terem,
    2018. november 20. 11:00

    Múlt és jelen szolgálói: Erasmus

  • Imakör
    Klubhelyiség,
    2018. november 20. 18:00
  • Prima
    Templom,
    2018. november 22. 07:30

    Reggeli zsoltáros imaóra Huszár Gál énekeskönyve alapján

  • Nyugdíjasklub
    Klubhelyiség,
    2018. november 22. 09:30

    Sárfalvi Ilona vetít

  • Bibliakör
    7-es terem,
    2018. november 22. 18:00

    Múlt és jelen szolgálói: Erasmus

  • Baba-mama kör
    Klubhelyiség,
    2018. november 23. 10:00

    Beszélgetés - anyukák maguk közt

  • Ifjúsági óra
    Klubhelyiség,
    2018. november 23. 18:00

    Középiskolások alkalma

  • Istentisztelet úrvacsorával - Gerőfiné dr. Brebovszky Éva
    Templom,
    2018. november 25. 09:00
  • Istentisztelet és úrvacsora - Baranyay Bence
    Templom,
    2018. november 25. 11:00
  • Orgonazenés áhítat - Smidéliusz Gábor
    Templom,
    2018. november 25. 18:00

    Kalocsay Károly orgonál

  • Magányosok bibliaórája
    Nagyterem,
    2018. november 26. 17:00

    Gáncs Péter: Az Adventre készülés jegyében

  • Nikodémusok köre
    Klubhelyiség,
    2018. november 26. 19:00

    Fiatal felnőttek összejövetele: A fundamentalista olvasat